Стрижавська бібліотека Вінницької районної ЦБС

"Бібліотеки - це скарбниці всіх багатств людського духу" Г.Лейбніц


strijavka

" Книги з добрих рук " - подарувала бібліотеці голова Стрижавської селищної ради Т.А.Короленко

         Бібліотека - храм душі, особливий простір з особливою енергетикою, настроєм, затишком. І хоч сучасність відкриває перед нами безмежжя новітніх джерел інформації, ніщо не може замінити живого спілкування з книгою.

 До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва  ціле книжкове багатство подарувала селищній бібліотеці голова Стрижавської селищної ради Короленко Таїсія Анатоліївна з особистої  бібліотеки - це понад 750 примірників книг, серед яких художня література,підписні видання,зібрання творів М.Коцюбинського,І.Франка,П.Загребельного,М.Гоголя,

О.Пушкіна,Ж.Верна,Ч.Діккенса,Д.Лондона та інших письменників, видання з історії України та краєзнавства, які поповнили книжковий фонд бібліотеки.

      

   Отримані  книги є справжнім скарбом для користувачів. Така увага до бібліотеки тішить, надихає і читачів, і саму книгозбірню. Подарована література стала відчутним джерелом поповнення бібліотечного фонду та надасть неоціненну допомогу для зацікавлених користувачів. Адже нові книги це завжди свято для широкого читацького загалу. Висловлюємо свою подяку за внесок у формування фонду бібліотеки.

     Стрижавська селищна бібліотека щиро дякує за розуміння і підтримку, за те, що допомагаєте шановна Таїсія Анатоліївна виховувати у стінах книгозбірні думаючих, освічених і впевнених у собі громадян України. Поки живе бібліотека – живе народ, адже вона – скарбниця всіх багатств духу людського. Ми впевнені, що подаровані Вами книги знайдуть своїх читачів та будуть їм корисними, сприятимуть освіті, справі виховання підростаючого покоління, відродженню культури та духовному зростанню. Рекомендовать запись
Оцените пост:

 Розклад роботи

Працюємо

З   9.00  до  19.00

Субота:  10.00 до 16.00

Вихідний день –  неділя

Санітарний день:

остання   п’ятниця місяця


Контакти

Україна, 

Вінницька обл. 

Вінницький р-н 

смт Стрижавка,

вул..40-річчя Перемоги 5 

тел:     58-58-78

mail:   stryzhavka_bibl@ukr.net  


Календар
Октябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua